مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/16 تعداد بازدید: 229
print
رویج سبک زندگی اسلامی بهترین راه در جهت مقابله با مشکلات اجتماعی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی ترویج سبک زندگی اسلامی بهترین راه در جهت مقابله با مشکلات اجتماعی است

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی

ترویج سبک زندگی اسلامی بهترین راه در جهت مقابله با مشکلات اجتماعی است
 
حجت‌الاسلام محمودی تصریح کرد: نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی در خانواده موجب جلوگیری از بسیاری مشکلات و انحرافات در جامعه می‌شود.
 
حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جمع بانوان سرپرست خانوار شهرستان کردکوی،نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی در خانواده را موجب جلوگیری از بسیاری مشکلات و انحرافات در جامعه دانست و تأکید کرد: اگر سبک زندگی پیامبران و ائمه اطهار (ع) را پیشه راه خود قرار داده و در عین کمال‌خواهی به ساده‌زیستی قانع باشیم یقیناً کشور در عرصه فرهنگی پیشرفت می‌کند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی افزود: دشمنان اسلام برای ضربه زدن به دین مبین اسلام و ایجاد انحطاط در جامعه اسلامی، بنیان خانواده را هدف گرفته که باید با گسترش ارزش های اسلامی در جامعه با این هجمه مقابله کرد.
 
حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه با تاکید بر ضرورت نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی براساس آموزه های دینی، ظرفیت‌های فرهنگی جامعه اسلامی را بی‌نظیر و تحول‌آفرین اعلام کرد و ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا بر همین اساس و مبنا تحولات،تغییرات و انگیزه درست در رسیدن به کمال و عقلانیت بیشتر مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک