مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/15 تعداد بازدید: 176
print
روحانی مستقر روستای جهان بینی: وقف عامل زدودن فقر و محرومیت از چهره جامعه اسلامی است

حجت الاسلام خاندوزی گفت: وقف عامل زدودن فقر و محرومیت از چهره جامعه اسلامی است.

حجت‌الاسلام علی اصغر خاندوزی در جمع اهالی روستای جهان بینی با اشاره به این که وقف در کنار کارکردهای فرهنگی، آثار و برکات اقتصادی بسیاری نیز در جامعه ایجاد خواهد کرد، گفت: با بهره گیری از فرهنگ وقف می توان فقر و محرومیت را در جامعه اسلامی کاهش داد.

 
روحانی مستقر روستای جهان بینی از وقف به‌عنوان انفاق بی منت یاد کرد و اظهار داشت: کسانی که در راه خداوند متعال اموال و دارایی های خود وقف می‌کنند به طور حتم اجر و پاداش دنیوی و اخروی بسیاری نصیب آنها خواهد شد.
 
وی با بیان این که وقف بزرگترین مظهر اصلاح انسانی و اجتماعی است، افزود: انسان با وقف کردن به کمال و تعالی واقعی دست خواهد یافت.
 
حجت‌الاسلام خاندوزی با بیان این که وقف آثار و برکات معنوی و فرهنگی بسیاری با خود به همراه دارد، خاطرنشان کرد: تقویت فرهنگ وقف یکی از بهترین راه های حفظ و تقویت ارزش های دینی در جامعه است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک