مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 206
print
روحانیون نقش مهمی در تغییر نگرش آحاد جامعه دارند

حجت الاسلام سید خلیل صفی الحسینی بیان داشت:روحانیون نقش مهمی در تغییر نگرش آحاد جامعه دارند.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت

روحانیون نقش مهمی در تغییر نگرش آحاد جامعه دارند
حجت‌الاسلام سید خلیل صفی الحسینی بیان داشت:روحانیون نقش مهمی در تغییر نگرش آحاد جامعه دارند.
 
در جلسه ماهانه روحانیون مستقر و خود استقرار مینودشت حجت‌الاسلام سید خلیل صفی الحسینی بیان داشت:روحانیون نقش مهمی در تغییر نگرش آحاد جامعه دارند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت در ادامه بیان داشت:حضور روحانیون مستقر و خود استقرار در سطح روستاها و مناطق محروم شهری از برکات انقلاب اسلامی بوده که به همت سازمان تبلیغات اسلامی و تلاش مبلغین معزز انجام شده است.
 
وی افزود: توجه به نیاز روز تبلیغی جامعه هدف و تجهیز علمی از لوازم تبلیغی ما بوده که باید مبلغین محترم توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
 
حجت‌الاسلام صفی الحسینی خاطرنشان کرد: حضور مبلغین در سطح روستاها باعث کاهش جرائم و افزایش سطح آشنایی عامه مردم با آموزه های دینی شده است که برکات فراوانی را در پی دارد.
 
در ادامه جلسه کار شناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی با تاکید بر ضرورت تعامل و همکاری روحانیون مستقردر اجرای برنامه های سازمانی گفت: برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی از جمله برنامه هایی است که روحانیون مستقر باید همکاری لازم را داشته باشند.
 
گفتنی است،شهرستان مینودشت دارای۱۴ روحانی مستقر و پاره وقت و۷روحانی هجرت که در سطح روستاها و مناطق محروم شهری مشغول اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص)هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک