مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/16 تعداد بازدید: 238
print
راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

حجت الاسلام نیشابوری گفت: راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:

راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است
حجت‌الاسلام نیشابوری گفت: راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
 
 حجت‌الاسلام حسن نیشابوری ۱۴ اسفند ۹۶ در گفتگو با مدیر روابط عمومی این اداره با اشاره به در پیش بودن ایام اعزام کاروان های راهیان نور، مبلغان راهیان نور را سفیران شهدا معرفی کرد و گفت: امسال نیز به برکت خون پاک شهدا و تدابیر فرماندهی کل قوا، مراسم بدرقه کاروان راهیان نور در شهرستان گرگان برگزار خواهد شد.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با بیان اینکه مبلغان راهیان نور دو وظیفه عمده برعهده دارند، افزود: یکی از وظایف مبلغان راهیان نور و همچنین راویان دفاع مقدس، توصیف جنگ است و در سفرهای راهیان نور می توانند درباره عملیات ها و مکان هایی که شهدا در آن به دفاع پرداختند، صحبت کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از وظایف مبلغان راهیان نور، ایفای نقش تربیتی است و باید به جوانان امروز، ایثار و از خودگذشتگی دفاع مقدس و فرهنگ آن روزها را یادآوری کنند و بگویند که در سال های ابتدایی آغاز انقلاب اسلامی، دشمن با همه تجهیزاتش به جنگ با ما تاخت تا اسلام را از ما بگیرد.
 
نیشابوری ادامه داد: خاطرات ۸ سال دفاع مقدس یک میراث با ارزش برای ایران اسلامی بشمار می‌ رود و راهیان نور احیاکننده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک