مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 14
print
 رئیس کل دادگستری گلستان: ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل در گلستان احیاء می شود

گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان از برنامه این دستگاه برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل این استان در سال جهش تولید خبر داد.

۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل در گلستان احیاء می شود
 
گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان از برنامه این دستگاه برای احیای ۴۳ واحد فرآوری و دامداری تعطیل این استان در سال جهش تولید خبر داد.
 
 هادی هاشمیان صبح شنبه در خصوص برنامه های دادگستری برای جهش تولید، اظهارکرد: یکی از برنامه هایی که امسال با کمک یکی از بانک ها در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بر آن تمرکز کرده ایم بازگشت به تولید ۴۳ واحد دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی است.
 
هاشمیان افزود: با حضور کارشناسان بانک، همه این واحدها بازرسی و مشکلات، موانع و علت تعطیلی آنها به تفکیک تدوین شده است.
 
وی ادامه داد: در یک برنامه زمانبندی ۶ ماهه مشکلات این واحد ها با حضور کارشناسان قضایی و بانکی استان در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری بررسی و برای رونق دوباره این واحدها چاره اندیشی خواهد شد.
 
هاشمیان گفت: با احیای این واحدها، دو هزار و ۷۰۰ راس به ظرفیت دامداری های استان و ۷۱ هزار تن هم به ظرفیت تولید و فرآوری محصولات دامی و کشاورزی استان اضافه می شود.
 
این مقام ارشد قضایی استان گلستان بیان کرد: در یک سال و نیم گذشته پرونده بیش از ۳۰۰ کارخانه و واحدتولیدی که مشکل داشتند در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی و دستورهای لازم برای رفع موانع و مشکلات تولید این واحدها صادر شد.
 
هاشمیان افزود: در این مدت هشت کارخانه که برخی از آنها چند سال تعطیل بودند دوباره احیا شدند و کارگران آنها مشغول به کار شدند.
 
وی گفت: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیق برای کمک به واحدهای تولیدی بالاخص برداشتن موانع از سر راه تولید با کمک دستگاه های اجرایی و بانک ها دنبال می کنیم.
 
هاشمیان از افزایش نظارت ها هم خبر داد و گفت: برای کمک به تولیدکنندگان و جلوگیری از دست اندازی بر سر راه تولید، نظارت دادگستری و دستگاه های نظارتی مانند سازمان بازرسی بیشتر می شود.
 
رئیس کل دادگستری گلستان از اقدامات بانک ها و دستگاه های اجرایی مانند امور مالیاتی و تامین اجتماعی برای همکاری با ستاد اقتصاد مقاومتی و کمک به تولیدکنندگان در سال گذشته قدردانی کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک