مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/09 تعداد بازدید: 8
print
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی کودکان گرگان امسال کلنگ زنی می شود

گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی تخصصی کودکان گرگان امسال کلنگ زنی می شود.

بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی کودکان گرگان امسال کلنگ زنی می شود
 
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی تخصصی کودکان گرگان امسال کلنگ زنی می شود.
 
عبدالرضا فاضل اظهارکرد: با پیگیری های انجام شده، وزارت بهداشت با احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی تخصصی کودکان در گرگان موافقت کرد.
 
وی با بیان اینکه نقشه اولیه این بیمارستان طراحی شده و امضا کمیسیون های مختلف اخذ شده است، افزود: چند مکان برای این بیمارستان در نظر گرفته شده که بعد از اقدامات لازم و تأیید کارشناسان یک نقطه انتخاب می شود.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ادامه داد: بعد از تأیید وزارت بهداشت، در انتظار مصوبه کمیسیون ماده ۲۳ برنامه و بودجه هستیم و بعد از تصویب این بیمارستان تخصصی کلنگ زنی خواهد شد.
 
فاضل با بیان اینکه از زمین بیمارستان طالقانی به عنوان آورده دانشگاه استفاده می‌شود، اضافه کرد: اگر سازمان برنامه بودجه با ساختن بیمارستان موافقت کند، بیمارستان جایگزین طالقانی گرگان امسال کلنگ زنی خواهد شد و روند احداث خود را طی می کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک