مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/06 تعداد بازدید: 31
print
 رئیس اتاق بازرگانی گرگان: تغییر نگاه در مدیران کشور برای تحقق شعار سال ضروری است

گرگان- رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی گرگان گفت: تغییر نگاه مدیران برای تحقق شعار سال ضروری است ولی نگاه فعلی این نام گذاری در حد شعار می ماند.

تغییر نگاه در مدیران کشور برای تحقق شعار سال ضروری است
 
گرگان- رئیس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی گرگان گفت: تغییر نگاه مدیران برای تحقق شعار سال ضروری است ولی نگاه فعلی این نام گذاری در حد شعار می ماند.
 
علی محمد چوپانی درباره نام گذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان «جهش تولید» اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط کشور که شاهد کاهش قیمت نفت و تشدید تحریم ها هستیم افزایش تولید بسیار ضروری است.
 
وی با تاکید بر اینکه ایجاد و پایداری شغل در سال جدید بسیار حیاتی است، گفت: نکته ضروری برای دستیابی به شعار سال جهش فکری مدیران کشور و کارگزاران نظام است.
 
چوپانی تصریح کرد: رای تحقق شعار سال به استحمام فکری در مدیران، کارگزاران، اساتید و دانشگاه ها نیاز داریم.
 
وی ادامه داد: حاکمیت باید نقشه راه جهش تولید را طراحی کند و با تغییر نگرش و برنامه ها باعث جهش تولید کشور شود.
 
رئیس اتاق بازرگانی گرگان اصلاح سیاست های پولی و بانکی کشور را برای دستیابی به شعار سال ضروری دانست و گفت: در داخل کشور ظرفیت های بسیاری داریم که به دلیل سیاست های وارداتی کشور فراموش شدند ولی با شدت گرفتن تحریم ها دوباره سراغ آنها رفتیم و صنعت خود اتکاتر شد.
 
چوپانی، خاطرنشان کرد: اندیشه و تولید فکر خوب هم نوعی تولید است؛ خودِ تولیدِ فکر، محصول تولیدی مورد نیاز جامعه را هم خوب عرضه خواهد کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک