مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/12 تعداد بازدید: 358
print
دعوت به وحدت از دستورات قرآن و سیره نبی اکرم(ص) است

سید خلیل صفی الحسینی گفت:دعوت به وحدت و یگانگی مسلمانان و پرهیز از تفرقه، از دستورات قرآن و سیره نبی اکرم(ص) است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی مینودشت:

دعوت به وحدت از دستورات قرآن و سیره نبی اکرم(ص) است
 
سید خلیل صفی الحسینی گفت:دعوت به وحدت و یگانگی مسلمانان و پرهیز از تفرقه، از دستورات قرآن و سیره نبی اکرم(ص) است.
 
 سید خلیل صفی الحسینی در گفتگویی با مسئول روابط عمومی این اداره گفت: وحدت یکی ازآموزه‏های مهم قرآن کریم و از سفارش‏های مؤکد رسول گرامی اسلام است، پیامبر هم با کلمات روشن‏بخش و هدایت‏گر و هم با سیره عملی خود، همواره امت را به اتحاد و هم‏بستگی و دوری از تفرقه و پراکندگی دعوت نموده است و هرگز اجازه بروز اختلاف و تفرقه میان مسلمانان را نداده است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مینودشت با بیان این که پیامبر (ص) یکی از اهداف بعثت خود را مسائل اخلاقی مطرح فرمودند و با تاکید هم بر آن اشاره کردند، گفت:این نشان می دهد مسائل اخلاقی نقش مهمی دردنیا و آخرت ما دارد وبه ما می فهماند باید به مسائل اخلاقی اهمیت دهیم.
 
صفی الحسینی افزود:این اخلاق است که می تواند جامعه رابه ثبات برساند وکم توجهی به مسائل اخلاقی مشکلات مهمی برای زندگی دنیوی و اخروی انسان ایجاد میکند.
 
وی در ادامه افزود:اسلام هرگونه مرزبندی فکری، سیاسی،اعتقادی و طبقاتی را دردرون جامعه اسلامی نفی می‏نمایدازاین‏رو براساس این تعلیم قرآنی و سیره نبوی، اهل بیت(ع)نیز همواره در راستای وحدت امت اسلامی حرکت وتلاش کرده و منادی وحدت بوده ‏اند و در گفتار وکردار و سیره عملی خود، با محور قرار دادن قرآن و سیره رسول اکرم(ص)در جهت تعلیم معارف دین و حفظ دین ومبارزه با تحریف و بدعت و انحرافات فکری و عملی در میان امت اسلامی حرکت نموده ‏اند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک