مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 53
print
 دعوت بهزیستی از گلستانی ها برای مشارکت در پویش «پازل همدلی»

گرگان- مدیر کل بهزیستی استان گلستان از خیّران و شهروندان گلستانی برای تکمیل بزرگترین «پازل همدلی» به منظور تهیه نوشت افزار دانش آموزان تحت پوشش این سازمان دعوت کرد.

دعوت بهزیستی از گلستانی ها برای مشارکت در پویش «پازل همدلی» 
 
گرگان- مدیر کل بهزیستی استان گلستان از خیّران و شهروندان گلستانی برای تکمیل بزرگترین «پازل همدلی» به منظور تهیه نوشت‌افزار دانش‌آموزان تحت پوشش این سازمان دعوت کرد.
 
 سید مهدی حسینی صبح چهارشنبه در خصوص اجرای پویش پازل همدلی اظهارکرد: بهزیستی بنا دارد با همکاری خیران نوشت افزار برای دانش آموزان تحت پوشش این نهاد تهیه کند و در همین راستا پویش همدلی برنامه ریزی شد.
 
وی افزود: در این پویش نقشه ایران به صورت پازل ۶۰۰ هزار قطعه‌ای به تفکیک هر استان با تصویر کشیدن تعدادی از ابنیه‌های تاریخی مختص آن استان تهیه شده است.
 
حسینی با بیان اینکه ارزش هر پازل ۱۰۰ هزار ریال است، تصریح کرد: برای گلستانی ها هم پازلی از نقشه استان تهیه شده که خیران، نیکوکاران و علاقمندان شرکت در این طرح می توانند یک یا چندین قطعه خریداری کرده و در این امر خداپسندانه سهیم باشند.
 
وی خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران برای مشارکت در این کمپین می‌توانند با مراجعه به سایت بهزیستی و انتخاب استان و شهر خود به هر اندازه که علاقه دارند شرکت کنند.
 
مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: پس از دریافت مبلغ از خیر یا مشارکت کننده ضمن ثبت تعداد و مبلغ و پازل مربوطه به نام و مشخصات خریدار، رسید صادر می‌شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک