مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 140
print
 دشمنان همواره در صدد تخریب نظام اسلامی هستند

حجت الاسلام جعفر نصیری گفت:دشمنان همواره در صدد تخریب نظام اسلامی هستند.

 روحانی مستقر آزادشهر:

دشمنان همواره در صدد تخریب نظام اسلامی هستند
حجت‌الاسلام جعفر نصیری گفت:دشمنان همواره در صدد تخریب نظام اسلامی هستند.
 
حجت‌الاسلام جعفر نصیری در حاشیه مراسم راهپیمایی مردم ولایتمدار آزادشهر در محکومیت فتنه اخیر گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اوائل انقلاب درصدد ضربه زدن به انقلاب بودند و همواره در تلاش هستند که انقلاب را دچار تخریب و سقوط کنند.
 
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر بیان داشت:برای ایجاد فتنه‌های گوناگون دشمنان داخلی و خارجی برنامه‌های گوناگون طراحی می‌کنند که با بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران خنثی می‌شود.
 
وی افزود:مردم ایران هر گاه نیاز بود که ترفندهای دشمنان خنثی شود با حضور حماسی و با اقتدار در صحنه یکی پس از دیگری ترفندها و فتنه‌های دشمنان را محکوم و خنثی کردند.
 
نصیری تصریح کرد:مردم با حضور پرشور خود،پاسخ دندان شکنی به دشمنان داده و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان،فتنه گران و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند.
 
وی بیان داشت:دشمنان،استکبار جهانی و آمریکا امروز مردم ولایتمدار آزادشهر را ببیند که چه حماسه‌ای آفریدند و در برنامه های بعدی خود دچار اشتباهات محاسباتی نشود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک