مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/14 تعداد بازدید: 468
print
حضور طلاب در مناطق مختلف موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت:حضور طلاب در مناطق مختلف موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر:

حضور طلاب در مناطق مختلف موجب کاهش آسیب های اجتماعی می‌شود
حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت:حضور طلاب در مناطق مختلف موجب کاهش آسیب های اجتماعی می‌شود.
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی در کرسی آزاد اندیشی طلاب حوزه علمیه الزهرا(س) خواهران شهرستان مینودشت به باید ها و نباید های طلبگی پرداخت و گفت:حیات طلبگی باید ها و نباید هایی دارد که برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی باید به طور حتم رعایت شود.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر بیان داشت:تا زمانی که هدف والایی در ذهن نداشته باشیم نمی توانیم باید ها و نبایدهای خود را مشخص کنیم.
 
وی افزود:کلاس های اخلاق استادان مختلف و خواندن کتاب هایی در باب اخلاق تنها راه برای فرا گرفتن آموزه های اخلاق نیکو نیست بلکه گاهی رفتار روزمره یک استاد سر لوحه و الگوی یک طلبه در تمام طول تحصیل خواهد شد.
 
وی تصریح کرد:مطالعات نشان داده است که در هر منطقه ای که یک عالم فرهیخته و متدین وجود دارد آسیب های اجتماعی به مراتب پایین تر است و در مناطقی که از وجود روحانیون بزرگ بی بهره اند خسارات زیادی وجود دارد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک