مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/15 تعداد بازدید: 18
print
 حجت الاسلام گرزین: ۹۰ پایگاه شورای سلامت محلات در گرگان راه اندازی شد

مسئول کمیته عملیات میدانی قرارگاه مردمی سلامت گلستان گفت: 90 پایگاه شورای سلامت محلات در گرگان ذیل قرارگاه مردمی سلامت گلستان راه اندازی شد.

 حجت‌الاسلام گرزین: ۹۰ پایگاه شورای سلامت محلات در گرگان راه اندازی شد

 
مسئول کمیته عملیات میدانی قرارگاه مردمی سلامت گلستان گفت: 90 پایگاه شورای سلامت محلات در گرگان ذیل قرارگاه مردمی سلامت گلستان راه اندازی شد.
 
 حجت‌الاسلام گرزین در ویژه برنامه پویش "به توان ما" در اولین تلویزیون اینترنتی استان اظهار کرد: همه مردم و گروه های مردمی با تمام سلایق،تفکرات، گرایشات و قومیت ها با سنین مختلف همانطور که در سال گذشته در سیل فعالیت داشتند، در راه مبارزه با ویروس کرونا، فعالیتهای جهادی انجام می دهند.
 
وی با بیان این مطلب که در زمان های مختلف ملت ما به شکل های مختلف ظرفیت های خودشان را نشان دادند ابراز کرد: فعالیت های تشکل های مردمی و جهادی عمق ظرفیت مردمی ما را نشان می دهد و اینکه به کمک دولت آمدند مسئولین باید قدردان آنان باشند.
 
مسئول کمیته عملیات و کارهای میدانی قرارگاه مردمی سلامت استان ابراز کرد: دکتر عباسی رییس اسبق دانشگاه علوم پزشگی گلستان، ایثارگرانه و فداکارانه برای مردم خدمت کرد و با لباس خدمت در راه سلامت مردم جانش از دست داد و اولین شهید سلامت استان شد.
 
وی بیان کرد: در گرگان ۹۰ پایگاه شورای سلامت محلات ذیل قرارگاه مردمی سلامت استان شکل گرفت و در ۱۴ شهرستان این کار شروع شده است.
 
گرزین ادامه داد: الان زمان جنگ است و همه کادر درمان در خط مقدم این جنگ هستند و نیروهای مردمی، جهادگران و بسیجی ها با تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز، در این جبهه ودر کنار کادر درمان هستند.
 
وی تصریح کرد: کمکهای مردمی شامل ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی و گان در دو مرحله به ۱۵ بیمارستان استان ارسال شد.
 
این روحانی جهادگر با اشاره به پویش در خانه بمانیم تاکید کرد: این پویش بسیار مهم،محکم، مستقل و تنها راهی است که جلوی رنجیره انتشار ویروس را بگیریم و مردم هم باید رعایت کنند.
 
مسئول کمیته عملیات و کارهای میدانی قرارگاه مردمی سلامت استان با اشاره به این مطلب که جهاد و فداکاری مردم برای مردم زیبا ترین اتفاق در این ایام است افزود: مهمترین رمز موفقیت و سربلندی کشور ما این است که همیشه مردم برای برداشتن بار از روی دوش انقلاب در صحنه هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک