مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/12 تعداد بازدید: 593
print
  تشریح برنامه های هفته وحدت درشهرستان کلاله

‏‎ ‎‏رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلاله از برگزاری ۶‏‎ ‎ویژه برنامه با موضوع هفته وحدت در کلاله خبر داد.

  تشریح برنامه های هفته وحدت درشهرستان کلاله

 

‏‎ ‎‏رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلاله از برگزاری ۶‏‎ ‎ویژه ‌برنامه با موضوع هفته وحدت در کلاله خبر داد.
 
 حجت‌الاسلام مجید حسین پور در گفتگویی به برگزاری باشکوه جشن میلاد رسول ‏اکرم(ص) و امام صادق(ع) اشاره کرد و خواستار حمایت و مشارکت نهادهای فرهنگی شهرستان دربرگزاری هرچه بهتر این جشن ‏ها در سطح شهرستان شد‎.‎
 
حجت‌الاسلام حسین پور درادامه خاطر نشان کرد: که این جشن های خجسته باید به صورت مشارکت مردمی در مساجد برگزار شود تا اقشار مختلف مردم ‏بتوانند از این فیض معنوی برخودار و استفاده کنند‎.‎
 
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله به برنامه های هفته وحدت اشاره کرد و گفت: برگزاری کرسی تلاوت وتفسیرقرآن کریم، گفتمان دینی،سخنرانی مرتبط با ‏موضوع وحدت، جشن های میلاد در مساجد شهری و روستایی، اجرای مسابقه فرهنگی واعزام مبلغ به مناطق تبلیغی از جمله برنامه های این اداره در ‏هفته وحدت است‎.
 
وی درادامه اظهارداشت:اسلام مسلمانان را امت واحده خوانده است و مؤمنان درقرآن کریم برادر یکدیگر معرفی شده اند،بنابراین اختلاف در پاره ای از مسائل مانع اخوت اسلامی و وحدت مسلمانان نمی شود وقتی اسلام به مسلمانان سفارش می‌کند که با پیروان ادیان آسمانی و مکاتب دیگر بشری با عدل و مسالمت رفتار شود و آنان را به مشترکات توجه می دهد. بنابراین روشن است که وحدت میان مسلمانان و اتحاد بین فرق اسلامی امری لازم و ضرروی بنظر می رسد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک