مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/13 تعداد بازدید: 487
print
ترویج فرهنگ قرآنی در مساجد برنامه ریزی شود

محمد قدوسی زاده گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی در مساجد برنامه ریزی شود.

 کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گرگان:

ترویج فرهنگ قرآنی در مساجد برنامه ریزی شود
محمد قدوسی زاده گفت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی در مساجد برنامه ریزی شود.
 
 محمد قدوسی زاده 12 آذر 96 در گفتگو با مدیر روابط عمومی این اداره گفت: مسجدی را می‌توان زنده شده تلقی کرد که حضور جوانان در آن مشهود باشد و محل و مأمنی برای جوانان باشد تا آنان بتوانند نیازهای فکری، سیاسی و اجتماعی خود را در مساجد برآورده سازند.
 
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گرگان تصریح کرد: یکی از بهترین برنامه‌هایی که می‌تواند جوانان را جذب مساجد کند، برنامه‌های قرآنی است و از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در مساجد باید صورت گیرد ترویج و اشاعه فرهنگ قرآنی است.
 
وی در ادامه افزود: شبهات فکری و دینی فراوانی در ذهن جوانان نقش بسته است و آنان را به دنبال مکان‌هایی می‌کشاند که به شبهاتشان پاسخ دهد.
 
وی در پایان اظهارکرد: مسجد به‌ عنوان پایگاهی فرهنگی در جامعه اسلامی، یکی از نهادهای دخیل در توسعه فرهنگی و رشد فرهنگ عمومی است و مسجد در اسلام محلی است که باید استفاده‌ی چند منظوره داشته باشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک