مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/12 تعداد بازدید: 336
print
ترویج سبک زندگی و شخصیت پیامبر(ص)،وظیفه همه است

حجت الاسلام میرقربان حسینی زیدی بیان کرد: ترویج سبک زندگی و شخصیت پیامبر(ص)،وظیفه همه است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلا:

ترویج سبک زندگی و شخصیت پیامبر(ص)،وظیفه همه است
 
حجت‌الاسلام میرقربان حسینی زیدی بیان کرد: ترویج سبک زندگی و شخصیت پیامبر(ص)،وظیفه همه است.
 
 حجت‌الاسلام میرقربان حسینی زیدی در حاشیه مراسم همایش وحدت در حوزه علمیه عرفانی آق قلا بیان داشت: از آنجا که نبی گرامی اسلام (ص) اسوه حسنه و الگوی مناسب برای همه انسانها در همه اعصار است.باید از این اسوه درس بگیریم.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آق قلابا بیان اینکه دشمنان سعی دارند روحیه دین داری ملت را کمرنگ کنند و به اهداف شوم خود برسندافزود: فقط تاسی و عمل به سیره پیامبر است که انسان را در مقابل این توطئه ها مصئون می سازد.
 
حسینی زیدی با تاکید به اینکه شناخت اسلام و شناسایی شخصیت عالی مقام و سیره آن فرستاده الهی حضرت محمد از هیچ تلاشی دریغ نکنیم افزود: سبک زندگی رسول الله،همواره در راستای تحکیم وحدت و اخلاق انسانی و توسعه فرهنگ اسلامی است که انسان را به سعادت می رسند.
 
حسینی تاکید کرد:منصب نبوت که مقام وساطت میان خداوند و بندگان اوست باید دارای ویژگی و خصوصیات والا باشد تا امر وصایت و هدایت الهی به خوبی محقق گردد. نقص و عیب در دودمان مانع از تأثیرپذیری از تعالیم الهی می‌شود
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک