مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 187
print
بصیرت افزایی سیاسی در کنار هدایت دینی از وظایف مهم طلاب است

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: بصیرت افزایی سیاسی در کنار هدایت دینی از وظایف مهم طلاب است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:

بصیرت افزایی سیاسی در کنار هدایت دینی از وظایف مهم طلاب است
حجت‌الاسلام حسن نیشابوری گفت: بصیرت افزایی سیاسی در کنار هدایت دینی از وظایف مهم طلاب است.
 
 حجت‌الاسلام حسن نیشابوری ۱۸ دی ۹۶ در دیدار با کارشناس امور روحانیون اداره تبلیغات اسلامی گرگان گفت: مراجع تقلید و علمای بزرگی از حوزه رشد کرده و به بالندگی علمی و عملی و اخلاقی رسیده‌اند و توانسته‌اند خدمات بسیار شایسته‌ای برای امت اسلامی انجام دهند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان بیان کرد: پیشرفت‌های علمی که در حوزه‌های علمیه ایجاد شده، از ثمرات نهضت امام خمینی(ره) است که سبب شد تا حوزه‌های علمیه به رشد و توسعه مناسبی دست پیدا کند.
 
وی در ادامه افزود: رسالت حوزه های علمیه، رسالت انبیای الهی است و حوزه‌های علمیه با تعلیم و تربیت طلابی آگاه، با بصیرت و هوشیار، آنان را به سمت هدایت جامعه و بصیرت افزایی نسل جوان سوق می‌دهند.
 
وی تربیت طلاب عالم و انقلابی را از مهم‌ترین مأموریت حوزه های علمیه برشمرد و ابراز کرد: داشتن صلاحیت و آمادگی طلاب برای ایفای نقش و انجام مسؤولیت‌های تعیین کننده در جامعه، تبیین هدایت دینی و سیاسی و حضور هدایتگر و میدانی در عرصه خدمات اجتماعی از وظایف مهم طلاب است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک