مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/09/09 تعداد بازدید: 140
print
برگزاری ۱۲۰ جلسه سخنرانی به مناسبت هفته وحدت در شهرستان کردکوی

بهمت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی،120 جلسه سخنرانی به مناسبت هفته وحدت در این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی،با اعلام این خبر افزود:۴۰ مبلغ و مبلغه در هفته وحدت امسال به مساجد،حسینیه هاو هیئات مذهبی شهری و روستایی این شهرستان اعزام شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی درادامه خاطرنشان کرد:با توجه به بررسی‌های انجام شده و گزارش‌ها مبلغین اعزامی در هفته وحدت ۱۲۰جلسه سخنرانی در مساجد وحسینیه ها وهیئات مذهبی شهر و روستاهای شهرستان کردکوی برگزار شده است.
رئیس اداره تبلغیات اسلامی کردکوی در خاتمه با بیان این مطلب که خوشبختانه تمامی روحانیونی که در این هفته درشهرستان کردکوی فعالیت کردند کارنامه خوب و درخشانی داشته اند‌،گفت:روحانیون و مبلغان اعزامی در این جلسات در خصوص سیره و شخصیت پیامبر اسلام و امام صادق (ع)بیان اهمیت وحدت، یکپارچگی و همدلی بین عموم مردم، وحدت شیعه و سنی در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری، لزوم تبین جنگ نرم و راه های مقابله با آن و ترویج سبک زندگی اسلامی، بیان اهمیت مقابله با سبک زندگی غربی، احیای ارزش ها و سنت های حسنه اسلامی،ترغیب مردم برای تحکیم وحدت حول محور ولایت فقیه سخنرانی کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک