مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 232
print
 برگزاری کارگاه آموزشی عرفان اسلامی در اداره تبلیغات اسلامی کلاله

 برگزاری کارگاه آموزشی عرفان اسلامی در اداره تبلیغات اسلامی کلاله

کارگاه آموزشی بررسی تطبیقی عرفان اسلامی و نحله های انحرافی در اداره تبلیغات اسلامی کلاله برگزار شد.
 
 محمد حکیمی در این کارگاه آموزشی در جمع فعالان فرهنگی ادارات شهرستان کلاله ابراز داشت: اگر افراد در جامعه بر ارزش و بر کرامت خودشان بصیرت پیدا کنند و بدانند که چه کرامتی دارند و چه ارزشی می‌توانند داشته باشند، باید گوهری را که در چاه وجودشان هست، بیرون آورده، آن را بسازند و از آن بهره‌برداری کنند.
 
وی افزود: باید خودتان را بسازید و اخلاقی شوید آفت‌ها و آسیب‌ها را بازشناسی کنید و این‌ها را از محیط وجودتان دور کنید ارزش‌های عرشی را پیدا کنید. وقتی دیو را بیرون کردید، فرشته‌ فضائل اخلاقی در وجود شما مستقر می‌شود.
 
این استاد حوزه و دانشگاه،توجه به سبک زندگی دینی را موجب تعالی ارزش‌های اسلامی و جلوگیری از خسارت‌های جبران‌ناپذیری بر پیکره جامعه دانست و تصریح کرد: توجه به سبک زندگی و آداب اسلامی در عرصه زندگی فردی و اجتماعی از مباحث بسیار ضروری جامعه کنونی است.
 
کارشناس مسائل مذهبی گلستان بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای برای اشاعه سبک زندگی اسلامی مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: قرآن کریم اصیل‌ترین منبع به‌عنوان الگو برای سبک زندگی نه تنها مسلمانان بلکه برای تمام جوامع بشری است.
 
استاد حکیمی در پایان سرچشمه بسیاری از درگیری های جهان اسلام را در اختلاف افکنی جبهه ی استکباری دانست و افزود: دشمنان اسلام می کوشند که از طریق ایجاد شکاف و تفرقه بین مذاهب اسلامی، مانع از رشد و تعالی جوامع اسلامی شوند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک