مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 160
print
 برگزاری جلسه کمیته آمار، اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد خدمات سفر در رامیان

 برگزاری جلسه کمیته آمار، اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد خدمات سفر در رامیان

جلسه کمیته آمار، اطلاع‌رسانی وتبلیغات ستاد خدمات سفر در اداره تبلیغات اسلامی رامیان برگزارشد.
 
 حجت‌الاسلام محمدباقرجلالی شاهکوه در این جلسه گفت: خدمات رسانی به مسافرین از ابعاد مختلف بسیار مهم است چرا که هر چه خدمت رسانی بهتر و بیشتری صورت گیرد خاطره خوشی در ذهن مسافرین می ماند.
 
مسئول اداره تبلیغات اسلامی رامیان افزود: یکی از وظایف این کمیته این است تا در زمینه امور تبلیغاتی اعم از چاپ و عرضه اقلام، ‌برگزاری جشنواره‌ها و رویدادهای و نمایشگاه‌ها، راه‌اندازی مراکز و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی به یک برنامه‌ریزی واحد و یکدستی برسیم به گونه‌ای که از موازی‌کاری و تکرار جلوگیری شود و همه اعضای کمیته و ستاد در قالب یک تیم واحد عمل کنند.
 
وی کمیته آمار و اطلاع‌رسانی و تبلیغات خدمات سفر در ادامه گفت: با برنامه ریزی درست و رفع نواقص کارهای مربوط به کمیته ها را تنظیم، و به مسافرین خدمات بیشتری را ارائه دهیم.
 
در این جلسه پس از بحث و گفت‌وگو اعضای و بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه‌های سال گذشته،‌ مقرر شد تا به‌منظور جلوگیری از پراکندگی و موازی‌کاری، ‌اجرای تمام برنامه‌های فرهنگی و تولید و نشر اقلام تبلیغی به‌صورت یکدست و با مدیریت و اعلام نظر این کمیته باشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک