مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 208
print
 برگزاری جلسه ماهانه کانون مداحان در بندرگز

 برگزاری جلسه ماهانه کانون مداحان در بندرگز

جلسه ماهانه کانون مداحان با حضور کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندرگز برگزار شد.
 
علی اصغر منوچهری در این جلسه ضمن تشکر از همکاری اعضای کانون مداحان گفت: مداحی و مرثیه سرایی برای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) هنری مقدس و حرفه ای والا و ارزشمند است زیرا مداح عظمت و شانی را می ستاید که خالق هستی آن را ستوده و مدح کرده است.
 
مسئول کانون مداحان شهرستان بندرگز افزود: امروزه جایگاه مولدین تبلیغ به خصوص کسانی که از هنر شعر و مداحی استفاده می‌کنند موثرتر و مهم تر از گذشته است که این هنر ویژگی هایی دارد که بسیار ارزنده است و مهمترین آن انتقال سریع معارف اسلامی در قالب یک شعر است و از طرف دیگر به دلیل بهره گیری از هنر، اثرگذار بوده و عامل مهمی برای جذب انسان ها به سوی معارف دینی و اسلامی است.
 
منوچهری در ادامه اظهار داشت: مداحان در ترویج و گسترش فرهنگ و سیره اهل بیت، تعمیق محبت و معرفت این الگوهای بی‌بدیل آسمان انسانیت نقش ویژه و تأثیرگذاری دارند.
 
وی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی باید زمینه آموزش و مداح پروری را فراهم کند و جوانان علاقمند که دارای استعداد هستند را تربیت و همچنین از مداحان حمایت کند.
 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک