مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/15 تعداد بازدید: 86
print
امام جماعت مسجد روستای نقی آباد: سیره امام رضا(ع) الگویی برای رستگاری جامعه است

حجت الاسلام ناویانی گفت: سیره امام رضا(ع) الگویی برای رستگاری جامعه است.

حجت‌ الاسلام هادی ناویانی جمع نمازگزاران مسجد روستای نقی آباد اظهار داشت: سیره عملی امام رضا(ع) نقشه راه و الگویی برای رستگاری و سعادتمندی جامعه امروزی است.

 
وی ابراز کرد: سیره عملی امام رضا (ع) الگویی برای رستگاری جامعه بشری است و مناظرات علمی متعددی که این امام همام در دوران عمر خود با اندیشمندان مسلمان و غیرمسلمان داشتند شخصیت بزرگ و مقام والای علمی امام رضا(ع) را برای همگان در تاریخ روشن کرد.
 
امام جماعت مسجد روستای نقی آباد در ادامه افزود: نهادینه سازی سیره عملی امام رضا(ع) در جامعه اسلامی امروز باید مدنظر قرارگیرد. امام رضا(ع) تا آخرین روزهای عمر پر برکت خود در مسیر ابلاغ و ترویج سنت پیامبر اکرم(ص) و در راه تفسیر و تبیین آیات قرآن تلاش گسترده ای انجام داد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک