مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/21 تعداد بازدید: 271
print
 اعزام 10 هیئت مذهبی شهرستان بندرگز به مشهد مقدس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرگز از اعزام 10 هیات مذهبی به مشهد مقدس همزمان با ایام اربعین حسینی خبر داد.

 اعزام 10 هیئت مذهبی شهرستان بندرگز به مشهد مقدس

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرگز از اعزام 10 هیات مذهبی به مشهد مقدس همزمان با ایام اربعین حسینی خبر داد.
 
حجت‌الاسلام شعبان کشیری گفت: امسال همچون سال های گذشته ایام اربعین امام حسین (ع) )تعداد 10 هیات مذهبی از شهر و روستا های شهرستان بندرگز جهت انجام مراسم عزاداری در قالب دستجات سینه زنی و زنجیر زنی در آستان مقدس حضرت رضا(ع)به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرگز هدف از این اعزام را ضمن برپائی مراسم عزاداری و سینه زنی، ایجاد وحدت در بین اعضای هیئت و تلاش برای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت ‌هیئت‌ها، جذب و تشویق جوانان به مشارکت در فعالیت‏های فرهنگی و مذهبی عنوان کرد.
 
وی عزاداری توسط هیات مذهبی را کاری ارزشمند و نیک خواند و با استناد به آیات نورانی قرآن کریم گفت: حفظ عمل نیک مهم‌تر از انجام عمل نیک است، چرا که قرآن کریم خطاب به مومنان می‌فرماید «ای مومنان کارهای نیک خود را با منت گذاشتن و اذیت‌کردن دیگران باطل نکنید.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک