مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/06 تعداد بازدید: 30
print
 استاندار گلستان: همه واحدهای مسکونی سیل زده گلستان تا پایان بهار تحویل داده می شود

گمیشان- استاندار گلستان گفت: تاکنون نیمی از واحدهای خسارت دیده از سیل، تحویل صاحبانشان شده و تلاش می کنیم در بهار ۹۹ مابقی واحدهای مسکونی تحویل داده شود.

همه واحدهای مسکونی سیل زده گلستان تا پایان بهار تحویل داده می شود
 
گمیشان- استاندار گلستان گفت: تاکنون نیمی از واحدهای خسارت دیده از سیل، تحویل صاحبانشان شده و تلاش می کنیم در بهار ۹۹ مابقی واحدهای مسکونی تحویل داده شود.
 
 هادی حق شناس پیش از ظهر چهارشنبه در سالگرد سیل گلستان در دیدار با خانواده های شهدای خدمت سیل گلستان اظهارکرد: طی سال ۹۸ تلاش کردیم آثار سیل را به حداقل ممکن برسانیم و خوشبختانه در زمینه اقدامات گلستان پیشتاز استان ها است.
 
وی افزود: در راستای کمک به خانواده شهدای خدمت تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا آنچنان که شایسته است رسیدگی لازم به آنها صورت گیرد.
 
حق شناس با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مسیر بازسازی و نوسازی واحدهای سیل زده، گفت: بهسازی تمام واحدهای تعمیری در نیمه اول سال ۹۸ انجام و تمام هفت هزار و ۷۰۷ واحد مسکونی نیازمند بازسازی هم به بانک ها معرفی شد.
 
وی بیان کرد: تاکنون نیمی از این واحدها تحویل صاحبانشان شده و تلاش می کنیم در بهار ۹۹ مابقی واحدهای مسکونی تحویل داده شود.
 
لازم به ذکر است در جریان امدادرسانی سیل ۹۸ شهیدان احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج‌قلی جهانی، نازمحمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان به فیض عظیم شهادت نایل آمدند که با موافقت رهبر معظم انقلاب به عنوان شهدای خدمت نام گرفتند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک