مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/16 تعداد بازدید: 18
print
 استاندار گلستان: محدودیت فعالیت اصناف و تعطیلی تفرجگاه ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

گرگان- استاندار گلستان گفت: محدودیت فعالیت اصناف و تعطیلی تفرجگاه ها در گلستان تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

محدودیت فعالیت اصناف و تعطیلی تفرجگاه ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد
 
گرگان- استاندار گلستان گفت: محدودیت فعالیت اصناف و تعطیلی تفرجگاه ها در گلستان تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.
 
 هادی حق شناس ظهر شنبه ضمن تقدیر از همکاری مردم و زحمات کادر پزشکی اظهار کرد: ممنوعیت‌های اعلام برای و تعطیلی تفرجگاه‌ها که در فاصله زمانی هشت تا ۱۵ فروردین اعلام شده بود، تا ۲۰ فروردین جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: اگرچه در حال حاضر وضعیت عمومی استان در مواجه با شیوع ویروس کرونا روبه بهبود است اما بر اساس مصوبه هیأت دولت طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت و ممنوعیت فعالیت اصناف و ورود به تفرجگاه‌ها و پارک‌ها هم ادامه خواهد داشت.
 
حق شناس گفت: محدودیت‌های ایجاد شده جهت جلوگیری از بروز موج دوم بیماری است و خوشبختانه همکاری مردم و اصناف شایسته تقدیر است و امیدواریم با همراهی صورت گرفته هرچه زودتر از این بحران عبور کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک