مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/08 تعداد بازدید: 9
print
 استاندار گلستان: اتباع حاضر در گلستان از اسناد هویتی برخوردار شوند

گرگان- استاندار گلستان گفت: باید تمام اتباع خارجی حاضر در گلستان احراز هویت شده و از اسناد هویتی برخوردار باشند تا جمعیت شهروندان خارجی حاضر در استان پایش شود.

اتباع حاضر در گلستان از اسناد هویتی برخوردار شوند
 
گرگان- استاندار گلستان گفت: باید تمام اتباع خارجی حاضر در گلستان احراز هویت شده و از اسناد هویتی برخوردار باشند تا جمعیت شهروندان خارجی حاضر در استان پایش شود.
 
 هادی حق شناس امروز در  جلسه کمیسیون سازماندهی اتباع خارجی در استان اظهارکرد: موضوع اتباع خارجی بسیار پراهمیت است و باید تلاش کنیم ساماندهی ها آن ها در دو شهر گرگان و گنبدکاووس صورت پذیرد.
 
وی با تاکید بر اهمیت مهمان نوازی از اتباع کشور های دیگر در استان، افزود: باید تمام اتباع خارجی حاضر در استان احراز هویت شوند و از اسناد هویتی برخوردار باشند تا جمعیت شهروندان خارجی حاضر در استان پایش شود.
 
حق شناس ادامه داد: تهیه اطلس اشتغال اتباع خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است و اینکه دقیقا زمینه فعالیت و محل فعالیت آنان در استان به چه شکل است و اگر چه در حال حاضر اطلاعاتی وجود دارد اما باید این اطلاعات به صورت جامع ساماندهی شود.
 
استاندار گلستان یادآور شد: در گلستان پنج هزار و ۱۰۰ دانش آموز اتباع داریم و باید تلاش کنیم در بین اتباع خارجی هم کودک بازمانده از تحصیل نداشته باشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک