مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/13 تعداد بازدید: 47
print
 آیت الله نورمفیدی: مشکلات کرونا ضرورت حضور در جشن نیکوکاری را بیشتر کرده است

گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با شیوع ویروس کرونا و گرفتاری های پیش آمده، باید امسال نگاه ویژه ای به جشن نیکوکاری داشته باشیم و با حضور در این جشن نیکوکاری خود را بیمه کنیم.

مشکلات کرونا ضرورت حضور در جشن نیکوکاری را بیشتر کرده است
 
گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با شیوع ویروس کرونا و گرفتاری های پیش آمده، باید امسال نگاه ویژه ای به جشن نیکوکاری داشته باشیم و با حضور در این جشن نیکوکاری خود را بیمه کنیم.
 
 آیت الله سیدکاظم نورمفیدی شامگاه چهارشنبه در خصوص جشن نیکوکاری اظهارکرد: در آستانه سال ۱۴۰۰ قرار داشته و همه ساله قبل از عید نوروز جشن پسندیده ای به نام جشن احسان و نیکوکاری برگزار می شود و کسانی که تمکن مالی دارند در حد توان خود به نیازمندان کمک می کنند تا عید و شادمانی ها مختص یک قشر خاص نباشد.
 
امام جمعه گرگان افزود: با شیوع ویروس کرونا و گرفتاری های پیش آمده در کشور باید امسال نگاه ویژه ای به جشن نیکوکاری داشته باشیم و با حضور در این جشن نیکوکاری خودمان را بیمه کنیم و از رحمت الهی بهره مند شویم.
 
وی بیان کرد: انسان هایی که به واسطه نعمت الهی تمکن مالی خوبی دارند نباید بخل بورزند، بخل برخلاف نظام آفرینش و خلقت است و بدانند نظام خلقت کسانی را که بر خلاف دستورات خدای متعال بخل داشته باشند و فقط به فکر خودشان باشند قطعاً مورد مجازات الهی خود قرار خواهد داد.
 
نورمفیدی گفت: خوشحال کردن نیازمندان بسیار باارزش بوده و توصیه من به همه برادران و خوهران این است هر آن کس که به هر مقداری تمکن مالی دارد در این جشن احسان و نیکوکاری شرکت کند.
 
وی اضافه کرد: خوشحال کردن خانواده ها محروم و نیازمند نزد خدای متعال با ارزش است و بی پاسخ نخواهد ماند.
 
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به وقوع زلزله در سی سخت استان کهگیلویه و بویر احمد، گفت: زلزله ای که اخیراً در سی سخت با سرمای شدید زمستان آمده است مشکلاتی بسیاری را برای آنها فراهم آورده که باید به کمک این زلزله زدگان بشتابیم تا خداوند پاداش دنیوی و اخروی به ما عطا کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک