مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/10 تعداد بازدید: 233
print
۸۰ روحانی مستقر و طرح هجرت در گرگان فعالیت می کنند

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: 80 روحانی مستقر و طرح هجرت در این شهرستان در حال فعالیت تبلیغی هستند.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان در گفت و گو با روابط عمومی این اداره اظهار کرد: مبلغین دینی به‌ عنوان هادیان دین نقش مهمی در تقویت روحیه معنوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق حوزه استحفاظی خود دارند.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان اظهار داشت: ۸۰ روحانی مستقر و هجرت در گرگان در حال فعالیت تبلیغی هستند و این مبلغین نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف دین و ارزش‌های دینی دارند.
 
وی با بیان اینکه این مبلغین با داشتن توقع کم در مناطق دور افتاده و محروم در شرایط سخت در حال فعالیت هستند، یادآور شد: برای اسلام و رضای خدا تبلیغ کردن هیچ وقت راحت و ساده نبوده، چرا که پیامبر رحمت و مهربانی ها کسی که با ارزش‌ترین انسان روی زمین است در زمان تبلیغ دین با مشکلات زیادی روبه‌رو شد، ولی هیچ وقت از رسالت خود عقب نشینی نکرد و وظیفه الهی خود را با سعه صدر انجام داد.
 
وی با بیان اینکه رسالت و وظیفه مبلغین دین بسیار خطیر و سنگین است، اذعان داشت: فشارهای راه تبلیغ نباید مبلغان را از هدف‌های الهی خود دلسرد کند چرا که انبیاء الهی در راه تبلیغ دین اسلام سختی‌ها و رنج ها متعددی را متحمل شدند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک