مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/12/07 تعداد بازدید: 409
print
۲۰۰۰ تشکل دینی و مذهبی جهت کاهش آسیب‎های اجتماعی در گلستان فعالیت دارند

حجت‎الاسلام ولی‎نژاد گفت: ۲۰۰۰ تشکل دینی و مذهبی جهت کاهش آسیب‎های اجتماعی در گلستان فعالیت دارند.

حجت‎الاسلام نورالله ولی‎نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در جلسه توجیهی تشکل‎های دینی و مردم‌نهاد گلستان که در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی این استان برگزارشد اظهار کرد: با هدف به‎کارگیری از ظرفیت تشکل‎های دینی مردم‌نهاد برای کاهش آسیب‎های اجتماعی سلسله نشست‌های توجیهی با تشکل‎های دینی و مردم‌نهاد استان برگزار می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: بحث صیانت از خانواده با توجه به افزایش روزافزون آسیب‎های اجتماعی و طلاق از موضوعاتی است که می‎تواند در فعالیت تشکل‎های دینی و مذهبی استان اثربخش باشد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه تشکل‎های دینی مستقیماً با جامعه هدف سروکار دارند و از توانمندی خوبی برخوردار هستند لذا درصدد آن هستیم که بتوانیم از ظرفیت این تشکل‎های مردمی بهره‌مند شویم.

وی گفت: تشکل‎های دینی از ظرفیت خوب و قابل‌توجهی برخوردار هستند و هر یک می‎توانند پایگاه معنوی باشند و همان‌طور که در گسترش برنامه‎های مذهبی اثربخش هستند به همان میزان نیز می‎توانند به کاهش آسیب‎های اجتماعی در جامعه کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: در استان گلستان بیش از ۲ هزار تشکل‌دینی فعالیت می‎کنندکاهش مصرف مواد مخدر و تحکیم کانون خانواده، کاهش طلاق و کاهش نزاع‎های اجتماعی ازجمله موضوعاتی است که می‎توان با بهره‎گیری از ظرفیت‎های تشکل‎های مردمی و مذهبی به آن پرداخت.تشکل‎های مذهبی و مردم‎نهاد می‎توانند از توان خود برای هر آنچه به‌عنوان یک آسیب اجتماعی یاد می‎شود استفاده کنند و قطعاً با توجه به اینکه طیف گسترده‎ای از این تشکل‎های دینی و مذهبی را جوانان تشکیل می‎دهند به‎کارگیری توان این تشکل‎ها بسیار اثربخش است

.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک