مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/06 تعداد بازدید: 71
print
 کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی گلستان: روزانه 3 هزار ماسک و 4 هزار مواد ضدعفونی در قرارگاه مردمی سلامت گلستان تولید می شود

علیرضا نیکزاد گفت: روزانه 3 هزار ماسک و 4 هزار مواد ضدعفونی کننده در"موکب سلامت" قرارگاه مردمی سلامت ستاد مبارزه با کرونا گلستان در گرگان تولید می شود.

 کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی گلستان: روزانه 3 هزار ماسک و 4 هزار مواد ضدعفونی در قرارگاه مردمی سلامت گلستان تولید می‌شود

 
علیرضا نیکزاد گفت: روزانه 3 هزار ماسک و 4 هزار مواد ضدعفونی کننده در"موکب سلامت" قرارگاه مردمی سلامت ستاد مبارزه با کرونا گلستان در گرگان تولید می‌شود.
 
 علیرضا نیکزاد در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: "موکب سلامت" قرارگاه شهدای سلامت با هدف مبارزه با بیماری کرونا با حضور فرمانده سپاه نینوا، مدیرکل تبلیغات اسلامی و مسئولین استان در هنرستان شهید واثقی گرگان افتتاح شد.
 
وی با اشاره به این مطلب که این قرارگاه در ۶ غرفه در گرگان در حال تولید ماسک و مواد ضدعفونی است افزود: روزانه ۳۰۰۰ ماسک و ۴۰۰۰ مواد ضدعفونی کننده در"موکب سلامت" قرارگاه شهدای مدافعان سلامت ستاد مبارزه با کرونا گلستان تولید می‌شود.
 
کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: روانشناسی، مشاوره پزشکی،تولید ماسک، تولید مواد ضدعفونی، توزیع و تولید محتوا از غرفه های این قرارگاه است.
 
نیکزاد بیان کرد: این برنامه از ۲۸ اسفندماه ۹۸ شروع و تا ۱۵ فروردین ۹۹ ادامه خواهد داشت.
 
وی گفت: ماسکها و مواد ضدعفونی کننده به همراه دعای هفتم صحیفه سجادیه به صورت پک از طرف اداره تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، مرکز افق امامزاده عبدالله(ع)، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، هیئت حسین جان، تهیه شده است.
 
نیکزاد تصریح کرد: با هماهنگی قرارگاه خاتم الاوصیا ۹۶ پایگاه در گرگان شناسایی شدند تا این پک‌ها را بین مردم توزیع کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک