مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/15 تعداد بازدید: 556
print
 وظیفه خطیر روحانیون هدایت مردم به سوی کمال است

حجت الاسلام نیشابوری گفت: وظیفه خطیر روحانیون ارشاد و هدایت مردم به سوی کمال وخداوند متعال است.


 حجت‌الاسلام حسن نیشابوری در دیدار با روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی گرگان در روستای شموشک سفلی ضمن تاکید بر انجام برنامه های متنوع فرهنگی در روستاهای دور افتاده، بیان داشت: وظیفه خطیر روحانیون ارشاد و هدایت مردم به سوی خدواند متعال است و این وظیفه تمام انبیاء واولیاء الهی در طول تاریخ بوده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان افزود: اگر هدایت مردم به سوی خداوند متعال با ارائه راهکار، طریق، نشان دادن صراط مستقیم، دوری از منکرات و اشاعه فرهنگ سبک زندگی اسلامی توسط روحانیون، مخصوصا در جوامع کوچک روستایی به درستی انجام شود هدف خلقت بشر مورد تاکید خداوند متعال که همانا هدایت نام دارد، محقق شده است.

وی در ادامه و با اشاره به لزوم هماهنگی شورهای اسلامی و دهیاری ها در اجرای برنامه های فرهنگی، گفت: شوراها و دهیاری ها می توانند در طرف نمودن مشکلات فرهنگی، مذهبی و همچنین بررسی وضعیت خانه عالم روستایی نقش مهمی داشته باشند.

نیشابوری افزود: خوشبختانه مردم روستاها استقبال خوبی از برنامه های دینی و معنوی دارند که این نشان دهنده تدین و میزان علاقه آنها به تعالیم الهی است.

گفتنی است، این دیدار 15 مرداد 96 برگزار شد.
 

نظرات:

loader

مطالب مشابه

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک