مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1395/09/15 تعداد بازدید: 849
print
وضعیت آسیب های اجتماعی جامعه بحرانی است

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در نشست فصلی کارشناسان فرهنگی این اداره کل اظهار کرد:با وجود بحرانی بودن آسیب های اجتماعی ضروری است تا تمام دستگاه های فرهنگی استان وضعیت بحرانی آسیب های اجتماعی را رصد کرده و نسبت به رفع این آسیب ها اهتمام ورزند.

  

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه افزود: هر جامعه‌ای متناسب با شرایط فرهنگ،رشد و انحطاط خود با انواعی از انحرافات و مشکلات روبروست که تاثیرات مخربی روی فرآیند ترقی آن جامعه دارد و شناخت و آگاهی دادن مردم از عواملی است که مسیر حرکت جامعه را به سوی ترقی و تعامل هموار می سازد.
 
وی گفت:در رشد فزاینده آسیب های اجتماعی قطعاً تنها یک علت دخیل نیست و علل متعدد و متفاوتی در رشد آسیب های گوناگون اجتماعی نقش دارند.
 
 
 
استفاده ناصحیح از فضای مجازی بیشترین آسیب اجتماعی را در پی دارد و ضروری است تا برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی نظیر گفتمان های دینی،گفتمان های دانشجویی،آموزش های تخصصی ویژه گروه های هدف سازمان تبلیغات اسلامی،اعزام مبلغ و مبلغه و مشاوره دینی خانواده ها با موضوعات مختلف آسیب های اجتماعی برگزار شود.
 
وی بهره گیری از گروه جهادی روحانیون را بهترین فرصت در جهت رفع آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود:آسیب های اجتماعی جامعه را رنج می دهد و با اعزام گروه جهادی به مناطق آسیب پذیر می توان از پیشرفت این بحران جلوگیری کرد.
 
گفتنی است،این نشست یک شنبه ۱۴ آذر ۹۵ در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار و در خصوص برنامه های فرهنگی پایان سال بحث و تبادل نظر شد.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک