مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/26 تعداد بازدید: 256
print
همایش بیست و ششمین دوره بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی در گرگان برگزار ش

همایش بیست و ششمین دوره بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور استاندار، مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، نماینده آزادشهر و رامیان و مسئولین استانی و شهرستانی صبح در سالن همایش جامعة المصطفی(ص) گرگان برگزار شد.

 
علیرضا ابراهیمی در این همایش گفت: امروز دغدغه نظام استکباری این است تا جمهوری اسلامی را از پای درآورد و مردم را اهداف امام دور کند.
 
 
وی با بیان اینکه این تلاش حوزه استکباری در زمان حاضر نیز ادامه دارد، افزود: در شرایط اقتصادی سختی قرار داریم ولی استوار، محکم و راسخ دنباله روی حرکت امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری هستیم.
 
نماینده مردم آزادشهر، رامیان و فنرسک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمامی مردم، دولت و مجلس تلاششان این است تا از این مسیر سخت عبور کنیم و دشمنان را در مسیر رسیدن به اهدافشان نا امید کنیم.
 
وی ادامه داد: تمام نگاه کشورها به ایستادگی جمهوری اسلامی ایران است و با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی این نظام به پختگی کامل رسیده است.
 
ابراهیمی با اشاره به حوزه نشر کتاب در کشور، اظهارداشت: در حوزه چاپ و نشر در کشور هیچ مشکلی نداریم ولی تمامی مشکلاتمان در بخش نخواندن کتاب است.
 
وی با بیان اینکه در حوزه های مختلف از کتاب فاصله گرفته ایم، خاطرنشان کرد: بودجه سال جاری نهاد کتابخانه ها ۳۰۰ میلیارد تومان است که بسیار ناچیز است اما نگاه ما به نیم درصد بودجه شهرداری هاست.
 
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: در جمهوری اسلامی و در حوزه دین و مکتب ما توجه به دین و علم شده است اما در حوزه کتابخوانی نتوانسته ایم آن فرهنگ را در بین فرزندان، خانواده ها و مسئولان جا بیندازیم.
 
وی تاکید کرد: در استان گلستان با دارا بودن غنای فرهنگی باید چنین رویکردهایی را ایجاد کنیم تا بتوانیم جامعه سالم تری را داشته باشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک