مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/11/21 تعداد بازدید: 290
print
همایش «نسل نو» در گرگان برگزار شد

همایش «نسل نو» با حضور برگزیدگان نشریات هسته های فرهنگی گلستان در گرگان برگزار شد.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در این همایش اظهار کرد: با تمام فشارهایی که از سوی دشمن برای فروپاشی انقلاب اسلامی ایران وارد شده اکنون شاهد برگزاری چهلمین جشن انقلاب اسلامی ایران هستیم.

 
وی افزود: برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی جوانان زیادی جان خود را فدا کردند تا ارزش ها و آرمان های انقلاب باقی بماند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه شهدا از مقام بسیار بالایی برخوردار هستند، گفت: همان گونه که خداوند فرموده است صاحبان قلم هم از درجات بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که آن ها می توانند به درستی حق را در جامعه ترویج دهند.
 
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران مفت به دست نیامده است، یادآور شد: مردم ایران برای دفاع از آرمان های خود هزینه های بسیار سنگینی پرداخت کردند.
 
ولی نژاد اظهار کرد: باید انقلابی باشیم و انقلابی بمانیم و نباید توطئه‌ ها و عهدشکنی‌ های دشمن را فراموش کرد.
 
وی با اشاره به اینکه امسال مردم ایران با شکوه تر از سال های گذشته در روز ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیامی برای دشمنان دارد و نقشه دشمنان برعلیه انقلاب اسلامی را نقش بر آب می‎ کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک