مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/23 تعداد بازدید: 118
print
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: خدایی بودن یکی از نشانه های دوست خوب است

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: خدایی بودن یکی از نشانه های دوست خوب است.

حجت‌الاسلام علی اکبر سایری ۲۲ آبان در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای گرگان اظهار کرد: خدایی بودن، خردمندی، صمیمیت و بزرگواری از نشانه های یک دوست خوب است.

 
وی ادامه داد: یکی از مباحث بسیار مهم در مسائل اجتماعی، میزان و نحوه ارتباط انسانها و به عبارتی دوستی ها و روابط دوستانه با یکدیگر است.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان این مطلب که خدایی بودن یکی از نشانه های دوست خوب است با حدیثی از امام علی (ع) بیان کرد: دوستان خدایی دوستی شان پایدار تر است و هر دوستی که رنگ خدایی نداشته باشد، راه به جایی نمی برد و نمی تواند برآن تکیه کرد.
 
وی بیان داشت: دوستی در لغت به معنای خیرخواهی، رفاقت و یاری رساندن است و دوست شریک زندگی است و در انتخاب شریک زندگی باید دقت کنید.
 
سایری با حدیثی از امام علی (ع) گفت: همنشینی با دوست دانا سبب زنده بودن روح است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک