مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/09 تعداد بازدید: 158
print
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان: مردم و رهبری بارزترین نقش خلق حماسه ۹ دی را داشتند

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: مردم و رهبری بارزترین نقش خلق حماسه 9 دی را داشتند.

حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در میزگرد تخصصی بازخوانی ۹ دی که با همکاری سایت خبری گلستان ما دفتراستانی خبرگزاری تسنیم در گرگان برگزارشد، با اشاره به جایگاه نقش رهبری در حفاظت از کلیت انقلا اسلامی اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هر روز با فتنه ای جدید روبه‌رو بودیم که به تنهایی می توانستند یک انقلاب را از پای درآوردند اما بحمد الله به مددالهی و رهبری داعیانه امام راحل و راهبری حکیمانه حضرت خامنه‌ای از آنان سر بلند بیرون آمدیم.

 
وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ تقلب بهانه بود، افزود: اگر می خواهیم به جایگاه رهبری و جلوگیری از فتنه ها نگاه کنیم باید به اوضاع متلاطم و نا امن هماسیه های در افغانستان، عراق و سوریه بنگریم و به امنیت خود ببالیم.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: امروز بزرگترین سیاستمداران جامعه جهانی همه انگشت به دهان ماندند و جملاتی به زبان می آورند که سیاستمدارتر و فقیه تر از حضرت آیت الله خامنه‌ای ندیده اند.
 
وی تاکید بر اینکه این رهبری بود که در سال ۸۸ مردم را در صحنه نگه داشت، تصریح کرد: در همه فتنه ها به‌ویژه در فتنه ۸۸، بارزترین نقش را در خلق حماسه ۹ دی مردم و رهبری ایفا کردند. شاخصه اصلی انقلاب ما مردمی بودن آن است که تبعیت از مردم باعث خارج شدن از فتنه ها شده است.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه رهبری نخ تسبیح انقلاب است، افزود: ایشان همواره در حال رصد مسائل کشور هستند.
 
وی با بیان اینکه مردم استان گلستان همواره نشان دادند در مسیر امامت و ولایت پیشقدم هستند، گفت: اگر حماسه ۹ دی در کشور شکل گرفت مردم گرگان ۸ دی به میدان آمده بودند. و در بهمن ۵۷ نیز بیست و یکم به میدان مبارزه با طاغوت قدم گذاشتند.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان کرد: سران فتنه از رافت نظام استفاده کردند وگرنه مجازات بیشتر از اینها باید شامل آنها می شد. خواص نقشی در ۹ دی نداشتند بلکه این خواص بی بصیرت بودند که فتنه ۸۸ را برپا کردند وکارگردان اصلی ایجاد فتنه بود که ماه ها کشور را در آشوب نگه داشتند و خسارت زیادی را به کشور تحمیل کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک