مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1400/01/12 تعداد بازدید: 28
print
 معاون تبلیغات اسلامی گلستان: ۱۲فروردین ایرانیان رشد و بالندگی سیاسی خود را به دنیا اثبات کردند

گرگان- معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: یوم الله ۱۲ فروردین، ملت بیدار و رشید ایران اسلامی، رشد و بالندگی سیاسی و اجتماعی خود را به شرق و غرب و به جهانیان ثابت کرد.

۱۲فروردین ایرانیان رشد و بالندگی سیاسی خود را به دنیا اثبات کردند
 
گرگان- معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: یوم الله ۱۲ فروردین، ملت بیدار و رشید ایران اسلامی، رشد و بالندگی سیاسی و اجتماعی خود را به شرق و غرب و به جهانیان ثابت کرد.
 
حجت الاسلام رضا دیلمی ضمن ترسیم اهمیت بازخوانی، بزرگداشت و تبریک ۱۲ فروردین اظهارکرد: یوم الله ۱۲ فروردین ترسیم با عظمت زنجیره تواصی و لبیک به حق، روز فتح و ظفر، عظمت ملت بزرگ، صبار، شکور و بصیر ایران اسلامی است.
 
معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: در این روز باشکوه، در نظام واره متعالی امت و امام، همه و همه به ندای آسمانی واعتصموا بحبل الله جمیعاً برای احیای اسلام ناب در برابر نظام استکباری، لبیک آگاهانه گفتند.
 
دیلمی تصریح کرد: در یوم الله ۱۲ فروردین، ملت بیدار و رشید ایران اسلامی، رشد و بالندگی سیاسی و اجتماعی خود را به شرق و غرب و به جهانیان ثابت کرد و با رای قاطع به جمهوری اسلامی، آغاز حکومت عدل الهی و امتداد بعثت نبوی را در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی، با عزت و افتخار اعلام کرد.
 
وی گفت: بر این اساس، یوم الله ۱۲ فروردین که روز تثبیت حکومت اسلامی بوده از جمله شعائر بزرگ دینی و انقلابی ما است.
 
معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: در روز ۱۲ فروردین، طاغوت منحوس و فاسد نظام ستم شاهی توسط ملت ایران اسلامی، برای همیشه در زباله دان تاریخ دفن شد و در ادامه کشور از چنگال و چپاول دشمنان داخلی و خارجی و غارت پیشگان به ویژه شیطان بزرگ، آمریکا، رهایی یافت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک