مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/07 تعداد بازدید: 78
print
معاون تبلیغات اسلامی گلستان: سیره علوی سرچشمه حیات و بالندگی بشریت است

 حجت الاسلام رضا دیلمی ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) اظهارکرد: سیره علوی، سرچشمه حیات و بالندگی بشریت است.

 

وی نعمت امامت و رسالت را نعمت بی بدیل و بزرگ الهی دانست و خاطرنشان کرد: بحران ادراکی امروز بشریت، ریشه در تمدن پوسیده مادی گرایانه جهان غرب و فاصله گرفتن با گفتمان وحیانی، سیره نبوی و ولایت پذیری و معنویت دارد.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که شهدای ما متعهد، مومن، ولایتمدار و ولایت پذیر بودند و همین رمز جاودانگی آنها است، بیان کرد: ایران اسلامی ۲۱۳ هزار شهید و استان گلستان چهار هزار شهید برای حراست از اسلام ناب و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی، تقدیم کرده است و این راه امروز باید با قدرت و صلابت ادامه یابد.

 

دیلمی در ادامه با اشاره به اینکه باید برای تحقق ظهور منجی و مقابله با نظام سلطه تلاش کرد، تاکید کرد: خودسازی، جامعه سازی، بالندگی، پویایی و اراده پولادین در قامت انتظار سازنده و شناخت صحیح معارف مهدوی همراه با استکبار ستیزی از مباحث کلیدی در راستای تحقق تمدن عظمای حضرت مهدی (عج) است.

 

وی افزود: هر چقدر معرفت انسان نسبت به امام زمان (عج) و درک وظایف، بیشتر باشد رسیدن به کمال و تعالی، هموارتر خواهد بود.

 

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی، یکی از مهمترین مولفه ها و الزامات، نقش تبلیغ اثرگذار و تحول آفرین توسط هدایتگران دینی و انقلابی است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک