مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/16 تعداد بازدید: 111
print
مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گلستان

همزمان با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی؛ مراسم صبحگاه مشترک نیرو های مسلح در ستاد انتظامی استان گلستان با حضور مسئولین استانی در گرگان برگزار شد.

 با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گلستان برگزار شد
 
 همزمان با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی؛ مراسم صبحگاه مشترک نیرو های مسلح در ستاد انتظامی استان گلستان با حضور مسئولین استانی در گرگان برگزار شد.
 
حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در حاشیه مراسم صبحگاه نیروی های مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی  با تبریک این هفته و تقدیر از زحمات آنان  گفت:خدمت رسانی به مردم و ایجاد امنیت برای جامعه سند افتخار نیروی انتظامی است.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:جامعه ما از نعمت امنیت برخوردار است و این نعمت را مدیون تلاشگران نیروی انتظامی می دانیم 
 
 در ادامه این مراسم  آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ، اظهار کرد: دشمنان با قدرت نظامی خود به دنبال تجاوز به مرزهای جغرافیایی ما هستند، اما مهم‌تر از آن تهاجم فرهنگی است که دشمن می‌خواهد به مرزهای عقیدتی و فکر و دل جامعه ما نفوذ کند.
وی افزود: یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی مبارزه با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است زیرا دشمنان می‌خواهند بنیان‌های اعتقادی نسل جوان ما را سست کنند.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در میدان حاضر است، خاطرنشان کرد: رواج بی بند و باری، قاچاق، فساد و ... همان جنگ نرم بوده و نیروی انتظامی با آن مبارزه خواهد کرد.
نورمفیدی تصریح کرد: نیروی انتظامی از نیروهایی بوده که باید در همه جا حضور داشته باشد و با چشم باز، گوش شنوا و مغز آگاه، برنامه ریزی کند.
 
وی ادامه داد: هر چه نیروهای مسلح ما مقتدر و قوی‌تر باشند باعث افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و از افتخارات آن تحت فرماندهی یک فقیه روشن بین و آگاه بودن است.
 
وی یادآور شد: امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت تمامی نیروهای مسلح باشیم تا توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی را به همراه داشته باشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک