مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/19 تعداد بازدید: 216
print
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان: دسترسی مردم به شبکه های فرهنگی آسان شود

گرگان- مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که فرهنگ یکی از مولفه های اقتدار در کشور است، گفت: دسترسی آسان به شبکه های فرهنگی برای مردم ایجاد شود.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد، ظهر شنبه در همایش «نقش چهره های تاثیرگذار در اعتلای فرهنگ دینی» که در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: گرچه دشمن از جنگ نظامی صرفه نظر کرده اما همچنان در جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی فعال است. 

 
وی افزود: فرهنگ مولفه اقتدار کشور است و عوامل فرهنگی و فرهنگ سازان سربازان مهم این جبهه فرهنگی هستند و وظیفه سنگینی دارند. 
 
ولی نژاد گفت: این فرهنگ است که ما را مومن و معتقد ساخته و در برابر بیگانگان سرافراز می کند. 
 
وی ادامه داد: وضعیت پایگاه های فرهنگی باید به گونه ای باشد که تمامی مردم به این پایگاه ها دسترسی آسان داشته باشند. 
 
ولی نژاد اظهار کرد: ما باید شبکه مناسبی برای فعالیت های فرهنگی تعریف کنیم تا تمام افراد از یک نقطه تغذیه شوند. 
 
وی گفت: خوشبختانه بین ۳۰ تا هفتاد درصد خرافات در استان گلستان کاهش پیدا کرده و مداحان، علما، تشکل های مذهبی و غیره در این زمینه کمک فراوانی کردند. 
 
ولی نژاد خاطرنشان کرد: پیشنهاد می کنیم کنگره ملی تشکل های مذهبی همه ساله برگزار شود تا این تشکل ها دیداری با رهبری داشته باشند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک