مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1400/01/12 تعداد بازدید: 29
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: ۱۲ فروردین سند محکم و غیرقابل خدشه جمهوری اسلامی ایران است

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد صبح پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا، اظهار کرد: ۱۲ فروردین سند محکم و غیرقابل خدشه جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی اضافه کرد: اساساً امام خمینی (ره) امت محور بود و تا آخر هم براساس امت محوری عمل کرد و نقش مردم را در حکومت پررنگ نشان داد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: هر برگه رای در انتخابات یک سند غیرقابل خدشه بوده و رای ما در صندوق، سند قطعی نظام است.

 

وی ادامه داد: در روزهای اولیه پیروزی انقلاب، امام راحل رای را بر عهده مردم گذاشت و ۹۸ درصد به جمهوری اسلامی رای داده بودند که یک سند غیرقابل خدشه برای نظام است.

 

ولی نژاد افزود: امام (ره) نظر مردم را مبنای انقلاب قرار داد و برای آنها نقش و ارزش قائل بود و در جنگ و تحریم و فشارهای دشمن، مردم را به میدان آورد و جنگ را مردمی اداره کرد.

 

وی با اشاره به اینکه مطلب که امام خمینی (ره) مردم را محرم نظام و انقلاب اسلامی می دانست، خاطرنشان کرد: امام (ره) مردم را امین خودش می دانست و محرمانه و نامحرمانه برخورد نکرد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ابراز کرد: امام (ره) در وصیت نامه و سخنرانی ها از مردم و امتش گله مند و شاکی نبود و امروز هم رهبر معظم انقلاب از مردم و امت گله مند نیست، ممکن است از برخی از افراد گله مند باشد.

 

وی تصریح کرد: امت محوری ویژگی بارز، برجسته و سند قطعی نظام و حکومت ایران با حفظ دیانت، معنویت و ارزش ها برای تاریخ جمهوری اسلامی است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک