مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 65
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از معنویت است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از فعالیت ۳۰۰ مرکز قرآنی در استان خبرداد و گفت: دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از معنویت است.

دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از معنویت است
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از فعالیت ۳۰۰ مرکز قرآنی در استان خبرداد و گفت: دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از معنویت است.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه چهارشنبه در گردهمایی مدیران موسسات قرآنی شهری و روستایی اظهارکرد: قرآن کتاب مقدس، زیبا، شیرین و هدایت است و امروز در شرایط جنگ نرم، که دشمن به دنبال تهی کردن جوانان از دین و معنویت است، قرآن بهترین ناجی است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان توجه به موقوفات قرآنی را یک اصل بر شمرد و افزود: در راستای تحقق دستورات منویات رهبر معظم انقلاب جهت تربیت حافظان قرآن نیازمند حمایت از موقوفات قرآنی هستیم و انتظار می رود فرهنگ سازی لازم در حوزه ترویج وقف قرآنی انجام گیرد تا با بهره گیری از این فرصت، حافظان و قاریان بیشتری تربیت شوند.
 
وی از فعالیت ۳۰۰ مرکز قرآنی در گلستان خبرداد و گفت: با توجه به کرونا و شرایط اقتصادی که دشمن ایجاد کرده است، مردم با اراده و خودجوش در عرصه های فرهنگی، مذهبی و قرآنی فعالیت می کنند و جامعه ما را در ابعاد دینی و مذهبی پویا نگه داشته اند.
 
ولی نژاد با اشاره به این مطلب که مسجد، هیئت و یا مراکز قرآنی حاکمیتی نیستند، افزود: این مراکز نباید خود را به سازمان ها وابسته کنند و از ظرفیت دستگاه ها، مردم و مراکز خیریه و حمایتی در جهت ارتقای فعالیت های خود بهره گیری کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک