مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/23 تعداد بازدید: 45
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: بالندگی و حیات سازمان تبلیغات اسلامی در گرو تشکل های انقلابی است

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: بالندگی و حیات سازمان تبلیغات اسلامی در گرو تشکل های انقلابی است

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: امروز بالندگی و حیات سازمان تبلیغات اسلامی در گرو تشکل های انقلابی، قرآنی و روحانیون است.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در جلسه کارشناسان فرهنگی دفاتر تابعه تبلیغات اسلامی این استان که در سالن اجتماعات سردار شهید قاسم سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: استان گلستان در محرم امسال با اجرای دستورالعمل‌های ستاد کرونا و با رعایت ۹۸ درصد از پروتکل‌ها خوش درخشیده است.
 
وی بیان کرد: امروز بالندگی و حیات سازمان تبلیغات اسلامی در گرو تشکل‌های انقلابی، قرآنی و روحانیون است و مدیران و کارشناسان این سازمان نقش راهبری و هدایتگری آن را عهده دار هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: علی رغم کمبود های اعتباری و انسانی باید سازمان را خوشنام زنده و بالنده نگه داریم.
 
وی با بیان این جمله که کارکردهای فرهنگی را صرفا نمی توان در تامین اعتبار دید، افزود: هیات مذهبی مداحان، روحانیون، بانوان فرهیخته و نیرو های قرآنی و سایر گروه های هدف از ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی است که با راهبری صحیح می توان به مقصود دست یافت.
 
ولی نژاد با اشاره به ایجاد و ارتباط خوب و حسنه با گروه های هدف تصریح کرد: دلجویی و داشتن ارتباط خوب با مخاطبین سازمان، موجب ارتباط و تعامل دو سویه و افزایش عملیات های سازمان تبلیغات اسلامی خواهد شد.
 
وی بر ساماندهی و به روز رسانی آمار و اطلاعات سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد و افزود: اگر آمار و اطلاعات به روز باشد قدرت تصمیم گیری و برنامه ریزی بهتر خواهد بود‌ و خروجی بهتری خواهد داشت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک