مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/25 تعداد بازدید: 137
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: استقرار وحدت در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: استقرار وحدت و برادری در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود.

استقرار وحدت در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: استقرار وحدت و برادری در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم(ص) بود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: در سنوات گذشته برنامه‌های وسیعی به مناسبت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در گلستان برگزار می‌شد و کاروان های زیادی به سمت کربلا و مشهد حرکت می کردند که به دلیل شیوع کرونا این برنامه ها لغو شده است.
 
وی با اشاره به شخصیت پیامبر اسلام (ص) بیان کرد: پیامبر (ص) به ویژگی های زیادی مشهور بوده و توصیه فراوانی داشت که مردم خود را به این صفات بیارایند.
 
ولی نژاد افزود: حضرت محمد (ص) پیامبر رحمت و معلم اخلاق بود و صدها ماموریت بزرگ در طول ۲۳ سال رهبری داشت و تلاش و خدمات فراوانی را برای هدایت مردم انجام داد.
 
وی با بیان اینکه استقرار وحدت و برادری در جامعه اسلامی اولویت پیامبر اکرم (ص) بود، اضافه کرد: پیامبر جنگ های مختلف و مأموریت های اساسی داشت اما یک عنوان و واژه را برای خود برجسته کرد و آن هم این بود که من معلم اخلاق هستند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: این امر نشان می‌دهد که اخلاق در گرانبهایی است که جامعه تشنه آن است.
 
ولی نژاد توضیح داد که اخلاق صفت ارزنده و با کرامتی که اگر آدمی به این صفت آراسته باشد بسیاری از مشکلات و درگیری ها و تنش های جامعه رفع می شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک