مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/21 تعداد بازدید: 258
print
مداحان از پرداختن به اشعار سخیف خودداری کنند

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: مداحان ما باید از پرداختن به اشعار سخیف خودداری کنند.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:

مداحان از پرداختن به اشعار سخیف خودداری کنند
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت: مداحان ما باید از پرداختن به اشعار سخیف خودداری کنند.
 
 حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در نشست مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با مداحان و ذاکران اهل بیت(علیهم السلام) شهرستان گرگان گفت: مداحان و ذاکران اهل بیت (علیهم السلام) توجه داشته باشند که نخستین مداح اهل بیت(علیهم السلام) پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) بودند که بر این اساس رسالت پیامبری برعهده دارند.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: مداحان و ذاکران اهل بیت(علیهم السلام) از جایگاه بسیار مهمی برخوردار هستند و مجموعه ای از فاخران و دوستداران اهل بیت(علیهم السلام) به شمار می آیند.
 
وی اظهارداشت: جایگاه مداحان و ذاکران اهل بیت(علیه السلام) برگرفته از انبیا و اولیا است که این موضوع مورد توجه است.
 
سایری با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از مداحان به‌عنوان ستایشگران اهل بیت(علیهم السلام) یاد می‌کنند، تصریح کرد: این مهم نشان از اهمیت آن دارد که می طلبد این جایگاه به درستی حفظ شود.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه مداحان باید به گونه ای عمل کنند که کوچکترین خدشه ای به ساحت مقدس اهل بیت (علیهم السلام) وارد نشود، گفت: مداحان ما باید از پرداختن به اشعار سخیف خودداری کنند.
 
وی افزود: این قشر از جامعه فعالیت خود را باید به گونه ای به کار گیرند که ما روز به روزشاهد افزوده شدن شهرت اهل بیت (علیهم السلام) باشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک