مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/17 تعداد بازدید: 120
print
مبلغان دینی با هجمه های فرهنگی به روز و جدید شوند

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: مبلغان دینی با هجمه های فرهنگی به روز و جدید شوند.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:

مبلغان دینی با هجمه های فرهنگی به روز و جدید شوند
حجت‌الاسلام حسن نیشابوری گفت: مبلغان دینی با هجمه های فرهنگی به روز و جدید شوند.
 
 حجت‌الاسلام حسن نیشابوری در  دیدار با روحانی مستقر در روستای مرزنکلاته گرگان با بیان این که شیوه های تبلیغ علیه دین و مبانی اسلامی از سوی دشمن امروز کاملاً تغییر یافته است، گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علوم روز شیوه های مقابله با این هجمه های فرهنگی نیز به روز و جدید باشد.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با بیان این که امروز مبلغان دینی با شبهات گسترده ای در مباحث دینی و سیاسی مواجه هستند، تصریح کرد: آشنایی با شیوه های جدید پاسخگویی به این شبهات باید مورد توجه مبلغان قرار گیرد و همه این مسائل نیازمند برگزاری دوره های آموزشی مستمر است.
 
وی در ادامه با بیان این که هدف تبلیغ، بیان و تبلیغ پیام الهی است، یادآور شد: ما در رسالت خود وظیفه تبلیغ دین خدا را داریم و خداوند نیز از حیات طیبه خود برای ما برکات و نعماتی را در نظر گرفته است و به همین دلیل مبلغان باید به تکالیف الهی، قانونی و مصوب و آیین نامه ای به درستی توجه کرده و آن را اجرا کنند.
 
وی با اشاره به این که مبلغان در خط مقدم تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی قرار دارند، خاطرنشان کرد: مهم ترین وظیفه مبلغان و روحانیون تبلیغ عملی دین است و به همین دلیل مبلغان باید به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند و در این راستا تلاش همه جانبه انجام شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک