مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1395/09/13 تعداد بازدید: 304
print
 ماه ربیع الاول بهار مسلمانان است

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: ماه ربیع الاول بهار مسلمانان است.

 ،حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در گفتگو یی با تبریک ماه ربیع الاول اظهار کرد:ربیع الاول ماه مولود وماه هجرت پیغمبر(ص)،ماه آغاز امامت و زعامت امام عصر(عج) و آغاز ازدواج حضرت خدیجه (س) و پیامبر(ص) است.

 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:به همین جهت است که این ما ه به نام ربیع یعنی بهار،بهاریه و بهار بهاران نام گذاری شده است و ربیع الاول بهار ماه ها و ماه خرسندی و شادابی است.
 
وی افزود: مردم پس از دوماه عزاداری که به خوبی از عهده آن بر آمدند وارد ماه ربیع الاول فصل جشن، سرور و شادمانی شده اند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد:مسلمانان در مکتب اهل بیت(ع) آموخته اند که  در شادی های اهل بیت شاد و در عزای آنان نیز عزادار باشند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان با بیان این نکته که ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول هفته وحدت نامگذاری شده، است،اظهار کرد: شیعه و سنی در گلستان نماد وحدت هستند و با یکدلی واحد دشمن را نا امید می‌کنند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که گلستان الگوی وحدت مسلمانان است، گفت: امیدواریم تمامی مسلمانان اهل سنت و شیعه جهان به  وحدت برسند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک