مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/02/08 تعداد بازدید: 363
print
ضد استکبار بودن از شاخصه های مهم انقلاب اسلامی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ضد استکبار بودن از شاخصه های مهم انقلاب اسلامی است.

 حجت الاسلام نورالله ولی نژاد عصر یکشنبه در نشست عملیات مشترک ماه مبارک رمضان و تبیین گام دوم انقلاب ویژه مدیران و کارشناسان اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: حیات ایران وابسته به تفکر انقلابی است.

وی افزود: اقتصاد برخلاف سیاست در حال جهانی شدن است در حالی که در حوزه سیاست غالباً جوامع مخالف به دنبال جهانی شدن آن هستند.

ولی نژاد در ادامه با تشریح گام دوم انقلاب اسلامی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب فرموده اند که باید فرهنگ را زنده نگه داشت و جامعه در حوزه فرهنگ بالنده باشد زیرا زیر ساخت و مبنای فکری انقلاب اسلامی فرهنگ است.

وی گفت: زیربنای انقلاب اسلامی به اعتقادات آن است و ضد استکبار بودن از شاخصه های مهم انقلاب اسلامی است.

ولی نژاد تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) انقلاب را براساس امت محوری بودن مهندسی کرد و معتقد بود رای، حضور و تفکر مردم بسیار مهم بوده و این مسئولیت امروز به دوش متولیان حوزه فرهنگ است.

وی توجه بر اقتصاد و تولید، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و مرزبندی با دشمن و سبک زندگی را از توصیه‌های مهم رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب عنوان کرد و افزود: همه باید برای تحقق این توصیه‌ها فعالیت عملیاتی انجام دهیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک