مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1395/12/17 تعداد بازدید: 875
print
شبکه های مجازی منبع بسیاری از شبهات بدون پاسخ است

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت:شبکه های مجازی منبع بسیاری از شبهات بدون پاسخ برای جوانان ونوجوانان است.

 

حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت:شبکه های مجازی منبع بسیاری از شبهات بدون پاسخ برای جوانان ونوجوانان است.

بحجت‌الاسلام علی اکبر سایری در کرسی آزاد اندیشی با موضوع سواد رسانه،فرصت ها و خطرات فضای مجازی گفت:جایگاه و اهمیت فضای مجازی به اندازه ای است که رهبر معظم انقلاب فرموده اند که اگر رهبر نبودند رئیس فضای مجازی می شدند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:در نگاه معظم له اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب است و این مسئله برای حضرت آقا خیلی مهم است.

وی افزود: ما نمی توانیم منکر فضای مجازی شویم زیرا هر تکنولوژی مزیت،محاسن و چالش ها و تهدیدات خود را دارد.

سایری اظهارداشت: در فضای مجازی امروز با تمام وجود متاسفانه بزرگترین تخلفات و مفاسد اخلاقی انجام می‌شود.

وی گفت: متاسفانه امروز شبکه های مجازی منبع بسیار از شبهات بدون پاسخ است و با طرح سوال جوانان ونوجوانان ما بدون پاسخ می ماند.

معاون فرهنگی این اداره کل گفت: اگر چه فضای مجازی در اختیار همه است ولی باید نحوه استفاده درست را بدانیم و بهره برداری درست از آن انجام شود.

گفتنی است،این کرسی از سوی واحد رسانه و فن آوری های نو اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان و همکاری کانون فرهنگی پویش در4اسفند 95سالن جلسات این اداره کل درگرگان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک