مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/10 تعداد بازدید: 177
print
سازمان تبلیغات اسلامی برفعالیت های فرهنگی اشراف داشته باشد

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت:سازمان تبلیغات اسلامی برفعالیت های فرهنگی اشراف داشته باشد.

  حجت‌الاسلام نوراللله ولی نژاد درجلسه مدیران دفاتر گلستان با اشاره به جایگاه روحانیون در جامعه اظهارداشت:روحانیون باتوجه به نفوذی که در جامعه باید رهبری کارهای فرهنگی را برعهده بگیردوپرچمداری کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان افزود:روحانیون بایدباتعامل،یکدلی و باهمکاری سایر مسئولین، افرادمعتمدوهمه کسانی که در جامعه نقشی را ایفا میکنند کارهای فرهنگی را مدیریت کنند تا با کمترین هزینه بیشترین کارها درحوزه فرهنگ انجام شود.
وی با تاکید بر اینکه روحانیون مستقردر مناطق محروم بیشترپای کاربیایند گفت:روحانیون مستقرمعمولا در مناطقی حضوردارند که فعالیتهای فرهنگی کمتری در انجا انجام شده است تا دیرنشده باید نوجوانان وجوانان را دریابیم لذا ما از روحانیون انتظار بیشتری داریم. 
عضوشورای فرهنگ عمومی استان در پایان برخواستار اجرایی شدن برنامه ها وتطبیق آن با شاخصه های سازمان خاطر نشان کرد:انتظاری که ازمجموعه سازمان تبلیغات می رود این است که با همکاری مردم بر برفعالیت های فرهنگی اشراف داشته باشد ودر این راستا محوروپیشرو فعالیت های فرهنگی باشند.
درادامه این جلسه معاونین فرهنگی واداری مالی درخصوص اجرای دقیق برنامه ها براساس ضوابط وشاخص های سازمان تاکید کردند.
گفتنی است، این جلسه در سالن جلسات این اداره کل درگرگان برگزارشد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک