مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/14 تعداد بازدید: 795
print
روحانیون در امر تبلیغ صبور باشند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: روحانیون در امر تبلیغ حتما باید صبور باشند.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در کارگاه آموزشی مبانی ولایت با بیان این مطلب که کار سخت همراه با شیرینی و ماندگاری، ارزشمند است اظهار کرد: تبلیغ یک ماموریت سخت و دشوار است و ما ماموریم برای انجام یک رسالت بزرگ تبلیغ کنیم و روحانیون در امر تبلیغ حتما باید صبور باشند.

وی با بیان اینکه اسلام را باید یک مجموعه اعم از کار، عبادت، صله رحم و...به دنیا معرفی کنیم گفت: سیره انبیاء الهی و معصومین(ع) هادیان بشر علاوه بر نقش بزرگ رسالت و هدایت انبیاء در کنار آن مسؤلیت سنگین به امر اشتغال و کارگری مشغول بودند تا بتوانند معیشت و اقتصاد خانواده و جامعه را به پویایی و کمال برسانند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که کار فرهنگی را باید ظریف و دقیق انجام دهیم گفت: کار فرهنگی دیربازده و کم محصول است. پیشبرد کار فرهنگی نیاز به همکاری دارد و باید همه مردم و آنهایی که تریبون و زبان فرهنگی دارند برای رشد فرهنگی در جامعه تلاش کنند.

گفتنی است، این کارگاه آموزشی به مدت دو روز 11 و 12 مرداد 96 در اردوگاه صالحین شیرآباد خان ببین برگزار شد.
 

نظرات:

loader

مطالب مشابه

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک